Francja, żeton, 1831

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1831

Francja, żeton, 1831

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:28:40
180964
Opis: Francja - XIX wiek, żeton, 1831, Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza, z boków waga i tablice z 10 przykazaniami, w odcinku 1831 i sygnatura DOMARD, Rw: LOI / DU 27 JUILLET / 1822, w otoku COMMISSAIRES EXPERTS DU GOUVERNEMENT, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.6 mm, 16.11 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 54

1)  90 zł