Francja, żeton pamiątkowy, 1799-1800

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:28:00
180956
Opis: Francja - Napoleon (konsul) 1799-1804 (L’an 8-12), żeton pamiątkowy, 1799-1800, Aw: Minerwa i Fortuna, między nimi podest, na który Fortuns wysypuje monety z rogu obfitości, na dole sygnatura DUMAREST, LA SAGESSE FIXE LA FORTUNE, Rw: W wieńcu BANQUE / DE / FRANCE / AN VIII, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.3 mm, 24.94 g, patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 64

1)  105 zł
2)  100 zł