Francja, żeton Izby Handlowej w La Rochelle, 1845-1860

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:27:20
181490
Opis: Francja - XIX wiek, żeton Izby Handlowej w La Rochelle, 1845-1860, Aw: W wieńcu JETON / DE / PRÉSENCE, Rw: Port w La Rochelle, na dole sygnatura SANIER. PER, DITAT ET ORNAT, w odcinku CHAMBRE DE COMMERCE / DE LA ROCHELLE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33 mm, 15.95 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 42

1)  120 zł