Francja, żeton pamiątkowy akademii w Rouen

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:27:00
181489
Opis: Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy akademii w Rouen, Aw: Trzy popiersia w prawo, na dole sygnatura DEPAULIS.F., P. CORNEILLE. FONTNELLE. N. POUSSIN., Rw: Fasada, TRIA LIMINA PANDIT., w odcinku SCIENT. LITT. ET ART. / ACAD. REGIA ROTHOM. / 1744.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.7 mm, 17.22 g, lekkie uderzenie przy krawędzi, delikatna patyna, rzadki

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 71

1)  125 zł
2)  120 zł