Francja, żeton Towarzystwa Medycznego w Paryżu, 1845

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:25:20
181484
Opis: Francja - Ludwik Filip I 1830-1848, żeton Towarzystwa Medycznego w Paryżu, 1845, Aw: Wąż owinięty wokół wazy, w dolnej części sygnatura DANTZELL., Rw: SOCIÉTÉ / MÉDICALE / DU / 1ER ARRONDISSEMENT / DE PARIS / FONDÉE / EN 1845.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 9.72 g, rzadki

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 138

1)  120 zł