Francja, żeton Izby Handlowej w Lyonie

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:25:00
181483
Opis: Francja - XIX wiek, żeton Izby Handlowej w Lyonie, Aw: Herb Lyonu w ozdobnym wieńcu, na dole sygnatura CAQUÉ, w otoku SVIS LE LYON QVINE MORS POINT SINON QVAND LENNEMIME POIND, Rw: W wieńcu CHAMBRE / DE / COMMERCE, w otoku VIRTVTE DVCE COMTE FORTVNA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.8 mm, 16.36 g, żeton delikatnie czyszczony

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 119

1)  90 zł