Francja, żeton pamiątkowy, po 1774

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:24:40
181482
Opis: Francja - Ludwik XVIII 1815-1824, żeton pamiątkowy, po 1774, Aw: Kartusz z herbem Ludwika Stanisława Ksawerego Burbona (późniejszego Ludwika XVIII), Rw: LOU•STA•XA• - FILS DE FRANCE / MONSIEUR / FRERE DU ROY / GRAND MTRE. DES ORDS. / ROIX. MILRES. ET. HOSPS. DE / ST. LAZARE DE JERUSM. / ET DE NTRE. DAME DU / MONT CARMEL / 1773
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.7 mm, 17.20 g, patyna, rzadki, Ludwik był synem Marii Józefy Wettyn, córki króla Polski Augusta III
Literatura: Feudarent 1600

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 155

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  140 zł