Francja, żeton Izby handlowej w Marsylii, po 1880

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:24:00
181481
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, żeton Izby handlowej w Marsylii, po 1880, Aw: Nadbrzeże, na którym pakunki, z prawej latarnia morska, na wodzie cztery okręty, na niebie Wielki Wóz, na dole sygnatura ALPHEE DUBOIS, QUOT CURSUS IMMOTA REGIT, w odcinku 1775, Rw: W wieńcu z płodów rolnych napis CHAMBRE / DE / COMMERCE / DE / MARSEILLE, na dole z prawej sygnatura DUBOIS, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.3 mm, 19.71 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 128

1)  160 zł
2)  155 zł