Francja, żeton, 1854

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 22:23:40
Francja, żeton, 1854

Francja, żeton, 1854

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:23:40
180963
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, żeton, 1854, Aw: Herb Lille, LE CRÉDIT FÉCONDE LE TRAVAIL - DÉCRET DU 10 MAI 1854, Rw: W wieńcu COMPTOIR / D'ESCOMPTE / DE / ĽARRONDISSEMENT / DE / LILLE, na rancie nabite ARGENT
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.7 mm, 14.54 g, patyna

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 97