Francja, żeton

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton

Francja, żeton

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:22:00
180972
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, Aw: Głoa władcy w prawo, niżej sygnatura FM, LUD•XV•REX - CHRISTIANISS., Rw: Koń galopujący w prawo, na dole sygnatura DV, BELLI PACISQUE DECUS., w odcinku ECURIES DU ROY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.8 mm, 7.37 g, patyna
Literatura: Feudarent 2936d

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 139

1)  75 zł