Francja, żeton pamiątkowy, 1760

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:21:00
180965
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton pamiątkowy, 1760, Aw: Personifikacja Loary, oparta o urnę i ster, z boku dźwig, na dole po prawej sygnatura, PRÆSTANT COMMERCIA TUTA, w odcinku PROCURAT.ALVEI / ET RIPARUM, Rw: Most Jerzego V w Orleanie, QUANTUM DECUS ADDITUR URBI, w odcinku PONTE AURELIANENSI / FAUSTE PERACTO / MDCCLX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.5 mm, 9.56 g, ślady uderzeń po obu stronach
Literatura: Feudarent 8178

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 102

1)  60 zł