Francja, żeton, 1731

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1731

Francja, żeton, 1731

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:20:40
180974
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1731, Aw: Popiersie w prawo, pod popiersiem sygnatura M, LUD• XV•REX - CHRISTIANISS., Rw: Pszczoły lecące w stronę słońca o ludzkiej twarzy, DUCEM REGEMQUE SEQUUNTUR, w odcinku SECRETAIRES DU ROI / 1731.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.9 mm, 8.01 g
Literatura: Feudarent 336

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 231

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł