Francja, żeton, 1708

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1708

Francja, żeton, 1708

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:19:40
180966
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, żeton, 1708, Paryż, Aw: Głowa księżnej w lewo, MARIA ADELAIS - DUCISSA BURGUND., Rw: Na postrumencie feniks, QUID NON PRO MUNERE TANTO., w odcinku 1708
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 28.6 mm, 6.67 g, patyna
Literatura: Feudarent 9757

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł