Francja, żeton, 1704

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1704

Francja, żeton, 1704

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:19:20
180968
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, żeton, 1704, Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura T, LVDOVICVS• - MAGNVS•REX•, Rw: Postać siedząca w lewo, oparta o dzban, NON DEFLUET•, w odcinku AERARIUM REGIUM / 1704•
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.8 mm, 6.82 g, uszkodzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 280

1)  48 zł