Francja, żeton, 1695

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1695

Francja, żeton, 1695

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:19:00
180967
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, żeton, 1695, Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura N, LVDOVICVS• - MAGNVS•REX•, Rw: Pałac z ogrodem i ulem, z którego wylatują pszczoły, HOSTES QVE ARCET DVM LVDIT IN HORTIS, w odcinku AEDLEICIA REGIA / •M•DC•XCV•
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 27 mm, 5.44 g
Literatura: Feudarent 3053

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 102

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł