Francja, żeton, 1690

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, żeton, 1690

Francja, żeton, 1690

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:18:40
180969
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, żeton, 1690, Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura T, LVDOVICVS• - MAGNVS•REX•, Rw: Słońce, niżej góra i dwie chmury, jedna z piorunem, PACEM • SVMMA • TENENT, w odcinku ÆRARIVM•REGIVM / •1690•
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28 mm, 7.32 g, rzadki
Literatura: Feudarent 1932 (odm. - inny metal)

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 92

1)  80 zł
2)  75 zł