Czechy, medal koronacyjny, 1836

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:18:20
181412
Opis: Czechy, medal koronacyjny, 1836, Praga, Aw: Ferdynand stojący z regaliami królewskimi w rękach, z lewej, insygnia władzy, z prawej widok zamku praskiego, FERDINANDVS I•D•G•IMPERATOR AVSTRIAE CORONATVS IN REGEM BOHEMIAE, Rw: Ukoronowany herb Czech, ANNO DOMINI MDCCCXXXVI• - PRAGAE MENSE SEPTEMB•
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.3 mm, 16.95 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi
Literatura: Slg. Donebauer 3141

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 219

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł