Węgry, 1/4 talara, 1694 KB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 1/4 talara, 1694 KB

Węgry, 1/4 talara, 1694 KB

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:17:40
181100
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 1/4 talara, 1694 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Herinek 885, Huszár 1410

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 473

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  185 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  115 zł