Szwajcaria, medal, 1953

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Szwajcaria, medal, 1953

Szwajcaria, medal, 1953

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:15:00
181126
Opis: Szwajcaria, medal, 1953, sygnowany WEBER, wybity z okazji 150 rocznicy utworzenia kantonu Thurgau (Turgowia), Aw: Klęcząca postać kobiety w prawo, z gałązką w lewej dłoni, Rw: Tarcza herbowa, powyżej 1803, poniżej 1953, HVNDERTFVNFZIG JAHRE KANTON THVRGAV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33 mm, 15.86 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 139

1)  60 zł