Rosja, 5 kopiejek, 1823 СПБ ПД

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:06:40
181117
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, 5 kopiejek, 1823 СПБ ПД, Petersburg, odmiana z wąską koroną nad nominałem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 278

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 175

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł