Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Rosja, rubel, 1774 СПБ ОЛ

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:01:40
181109
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1774 СПБ ОЛ, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Bitkin 218, Diakov 306

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 252

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł
4)  150 zł