Rosja, półpołtinnik, 1747 ММД

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, półpołtinnik, 1747 ММД

Rosja, półpołtinnik, 1747 ММД

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:01:00
181107
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, półpołtinnik, 1747 ММД, Moskwa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: zacięcie na obrzeżu, patyna
Literatura: Bitkin 159, Diakov 174

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 353

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  150 zł