Niemcy, 1/3 talara, 1769 B

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1/3 talara, 1769 B

Niemcy, 1/3 talara, 1769 B

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:54:00
181125
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II 1740-1786, 1/3 talara, 1769 B, Wrocław
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: justowanie, uszkodzenia na awersie
Literatura: Olding 88, Schrötter 545

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 141

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  44 zł