Niderlandy, talar, 1800

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niderlandy, talar, 1800

Niderlandy, talar, 1800

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:47:20
181105
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, talar, 1800, Utrecht
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.16 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Dav. 225, Purmer Ut94

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 244

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  180 zł