Japonia, żeton? medalik?, XVIII/XIX w. ?

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:44:40
171822
Opis: Japonia, żeton? medalik?, XVIII/XIX w. ?
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.55 g, patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 184

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  38 zł
5)  18 zł
6)  14 zł
7)  12 zł