Hiszpania, 50 centimów, 1904 SM-A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 27-05-2019 18:00
Zakończenie: 06-06-2019 21:44:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:44:20
181275
Opis: Hiszpania - Alfons XIII 1886-1931, 50 centimów, 1904 SM-A, Madryt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cayon 17604

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76