Belgia, patagon, 1668

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Belgia, patagon, 1668

Belgia, patagon, 1668

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:40:40
181104
Opis: Belgia - biskupstwo Liege - Maksymilian Henryk Bawarski 1650-1688, patagon, 1668, Liege
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.95 g, moneta wybita uszkodzonym stemplem
Literatura: Dav. 4294, Delmonte 471

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 201

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł