Śląsk, 3 krajcary, 1612

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1612

Śląsk, 3 krajcary, 1612

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:35:40
181101
Opis: Śląsk - księstwo karniowskie - Jan Jerzy 1606-1621, 3 krajcary, 1612, Karniów
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna na monecie, rzadki rocznik
Literatura: E.-M. 1234 (R3), F.u.S. 3358

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł