Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:31:20
181197
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie, skrócona data Z -Z na rewersie po bokach tarczy herbowej, krążek wycięty z krawędzi blaszki
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GW22-26

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 204

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  125 zł