Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:30:20
181194
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, rzadki wariant ze skróconym iminiem króla WILHEL, półpostać księcia bez mitry książęcej, znak menniczy na awersie i rewersie, na rewersie skrócona data Z - Z po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GW22-18 (R3)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 274

1)  460 zł
2)  460 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  330 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  155 zł
10)  150 zł