Polska, 10 złotych, 1996

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1996

Polska, 10 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:27:00
181335
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 1996, Warszawa, Zygmunt II August - półpostać
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 16.5 g, nakład: 5.000 szt., subtelna patyna przy krawędzi, piękne, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 737

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 256

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł
5)  700 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  600 zł