Polska, 100.000 złotych, 1990

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:24:00
181327
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Fryderyk Chopin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 31.1 g, nakład: 10.000 szt., stempel lustrzany, delikatna patyna przy krawędzi, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 623

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 183

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  180 zł