Polska, 100.000 złotych, 1990

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:23:20
181094
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ trzeci/ - na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 jest znacznie bliżej napisu ZŁ, na rewersie pod datą 1980 litera L
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', kolorowa patyna na monecie, rzadsza odmiana
Literatura: Parchimowicz 619c

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 280

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  120 zł