Polska, 100.000 złotych, 1990

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:22:40
181096
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ drugi/ - bez litery L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 jest znacznie bliżej napisu ZŁ
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', kolorowa patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Parchimowicz 619b

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 200

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  95 zł