Polska, 1.000 złotych, 1985

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1.000 złotych, 1985

Polska, 1.000 złotych, 1985

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:20:40
181318
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1985, Warszawa, Przemysław II (1295-1296) /popiersie/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 2.500 sztuk, moneta w czerwonym pudełku NBP, stempel lustrzany, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz P481a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 215

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  135 zł
7)  120 zł