Polska, 100 złotych, 1966

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:18:20
181505
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', nakład 31.000 sztuk, subtelna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 121

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  100 zł