Polska, 10 fenigów, 1920

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:12:40
164567
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 10 fenigów, 1920, Gdańsk, małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek z podłużną pulchną twarzą, ozdobnik trójlistny dużego rozmiaru, brak kropek przy kwiatkach
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: jasna patyna, piękna moneta w pudełku firmy NGC nr 2793459-007 z oceną MS61
Literatura: AKS 18, CNG 503, Jaeger D.1a, Parchimowicz 51, Jezioro 56.2/8

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 122

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  125 zł
8)  120 zł