Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:07:20
178452
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 209

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  160 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł