Turcy Seldżuccy, dirhem, 654 AH (AD 1256)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 20:18:40
181529
Opis: Turcy Seldżuccy - Seldżukidzi Rumijscy - Trzej bracia: Kayka’us II, Qilij Arslan IV i Ala al-DinKaykubad II 1249-1259, dirhem, 654 AH (AD 1256), Siwas
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.31 g, patyna
Literatura: Mitchiner Islam 994, Album 1227

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 133

1)  110 zł
2)  105 zł