Francja, denar, XII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Francja, denar, XII w.

Francja, denar, XII w.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 20:15:00
181530
Opis: Francja - Valence - miasto, denar, XII w., Aw: Anioł na wprost, + VRBS VALENTIAI; Rw: Krzyż, w jednym kącie pierścień, + S APOLLINARIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.82 g
Literatura: Boudeau 1021, Poey d'Avant 4690

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 60

1)  65 zł
2)  60 zł