Francja, denar, XII w.
Zakończenie: 06-06-2019 20:15:00
Francja, denar, XII w.
181530
Opis: | Francja - Valence - miasto, denar, XII w., Aw: Anioł na wprost, + VRBS VALENTIAI; Rw: Krzyż, w jednym kącie pierścień, + S APOLLINARIS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.82 g |
Literatura: | Boudeau 1021, Poey d'Avant 4690 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 164