Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne
Zakończenie: 06-06-2019 20:05:20
180440
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa Filipa w lewo; Rw: Jeździec w lewo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, u dołu nieokreślony znak |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 18.8 mm, 5.96 g, miejscowa zielona patyna |
Literatura: | SNG Cop. - |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 235