Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 20:05:20
180440
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa Filipa w lewo; Rw: Jeździec w lewo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ, u dołu nieokreślony znak
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 18.8 mm, 5.96 g, miejscowa zielona patyna
Literatura: SNG Cop. -

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 82

1)  28 zł
2)  26 zł