Persja, siglos, VI-V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Persja, siglos, VI-V w. pne

Persja, siglos, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 20:04:40
181528
Opis: Persja, siglos, VI-V w. pne, Aw: Król w przyklęku w prawo, trzymający włócznię i łuk, Rw: Prostokąt incusum z nieregularnym rysunkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.6 mm, 5.32 g
Literatura: Mitchiner ACW 104-108

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 135

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  145 zł