Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 21:04:20
178472
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocista patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 169

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  85 zł