Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Rosja, 2 kopiejki, 1798 AM

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2019 22:03:40
165551
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1798 AM, Anninsk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadkie, wady krążka, patyna
Literatura: Bitkin 184, Brekke 74

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 67

1)  24 zł