Polska, Tryptyk - Ołtarz Wita Stwosza z Bazyliki Mariackiej w Krakowie

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:41:00
180988
Opis: Polska - XX w., Tryptyk - Ołtarz Wita Stwosza z Bazyliki Mariackiej w Krakowie, Krzemnica, emitent - wydawnictwo "Nefryt" ze Szczecina, rzeźbiarze Maria Poldaufowa i Stefan Novotny; płaskorzeżba, na której wiernie odtworzono Ołtarz Wita Stwosza, wykonany w latach 1477-1489 przez przybyłego z Norymbergii rzeźbiarza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', środek 60 x 81 mm, boki 27 x 81 mm, 100 g, piękna patyna, numizmat w eleganckim drewnianym pudełku, z certyfikatem

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1360

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  490 zł
6)  480 zł
7)  460 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  330 zł
11)  310 zł
12)  300 zł
13)  270 zł