Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę budowy kościoła w Krzeszowie, 1873

Rozpoczęcie: 20-05-2019 18:00
Zakończenie: 30-05-2019 22:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:38:00
180946
Opis: Polska - XIX wiek, medalik z uszkiem na pamiątkę budowy kościoła w Krzeszowie, 1873, Aw: Widok kościoła, w otoku PAMIĄTKA ZA OFIARY NA BUDOWĘ - KOŚCIOŁA W KRZESZOWIE OD KOMITETU * 1873 *, Rw: Stojąca kobieta w aureoli, w rękach trzymająca miecz i gałązkę palmową, za nią koło
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 34.9 mm, 12.96 g, patyna, rzadki i pięknie zachowany
Literatura: Rewoliński 1291

Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 176