Polska, medal z Joachimem Lelewelem, 1980 (?)

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:37:40
180413
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z Joachimem Lelewelem, 1980 (?), Warszawa, Aw: Głowa Joachima Lelewela w prawo, z boków 1786 / 1861 i JOACHIM / LELEWEL, Rw: WIELKI / PATRIOTA..., POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE I NUMIZMATYCZNE - SEKCJA NUMIZMATYCZNA W ŁODZI, projektu J. Jarnuszkiewicza (ale bez sygnatury)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.9 mm, 173.79 g, rzadkie, nakład w srebrze 45 sztuk
Literatura: Paszkowycz 49/80

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 179

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  440 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł