Śląsk, medal wybity z okazji powrotu króla ze Śląska do Berlina

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:34:40
181181
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, medal wybity z okazji powrotu króla ze Śląska do Berlina, autorstwa Friedricha Marla, sygnowany, Aw: Król na koniu w prawo, REX TRIVMPHATOR REDVX, w odcinku F M (inicjały autora), Rw: Napis w 10 wierszach, FRIDERCVS..., poniżej 3 gwiazdki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 15.12 g
Literatura: Olding 545, F.u.S 4279, Slg. Marienburg 4725

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 325

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  120 zł
6)  80 zł
7)  60 zł