Francja, medal z serii władcy Francji - Filip I, 1838

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:30:20
180406
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Filip I, 1838, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ / 1838, wokół PHILIPPE IER. ROI - DE FRANCE, Rw: PHILIPPE IER./ 39EME. ROI. / FILS DE HENRI IER. / NÉ 1053. / ROI 1060. ... MORT 1108.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 68.25 g, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 170

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  75 zł