Austria, 1/4 talara, 1797 C

Austria, 1/4 talara, 1797 C

Austria, 1/4 talara, 1797 C

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:19:20
180666
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835 - emisje przed ustanowieniem cesarstwa, 1/4 talara, 1797 C, Praga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 529

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 444

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  75 zł